kovinis-eziukas

Vasaros stovykla „Kovinis ežiukas“

Kovinis ežiukas – skambiai ir kariškai skambantis pavadinimas šią vasarą skambės Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre. Palaikydami sukarintų stovyklų įdėją, prisidedame prie paramos ir stovyklos metu dalyviams dovanosime mūsų sukurtas paracord’o apyrankes.

Liepos mėnesį Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre vyks dvi sukarintos vaikų vasaros stovykla, kuriose merginos ir vaikinai mokysis mūšio taktikų naudojant airsoft ginklus, dalyvaus šaudymo varžybose iš lanko, pistoleto, automatinių ir snaiperinių ginklų, dalyvaus dviračių, baidarių, bei pėsčiųjų žygyje, persikelinės ir nusileidinės virvėmis, turės galimybę išvysti partizanų ir šaltojo karo ginklus, kuriuos pristatys Vytauto Didžiojo karo muziejus, klausysis paskaitų apie išgyvenimą, maskavimasi, topografija, pirmąją medicinos pagalbą, bei kitų įdomių temų susijusių su karyba. Laisvalaikiu stovyklos dalyviai mėgausis vakaronėmis prie laužo, stalo žaidimais, maudynėmis tvenkinyje, mini kino sale, bei slaptomis užduotimis, kurias sugalvos stovyklos vadovai.

Stovyklos vadovai – profesionalūs kariai, kurie turi 3 – 5 metų patirtį organizuojant ir pravedant vaikų vasaros stovyklas. Vadovų komandoje bus paramedikas, kuris yra praėjęs 9 mėnesių mokymus ir prireikus visada bus šalia.

Platesnė informacija: www.koviniseziukas.lt

Pasidalink...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on StumbleUponShare on LinkedInDigg this

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Parašykite komentarą

Close