Patarimai

kaip-issirinkti-tinkama-apyranke

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Mums rūpi, kad jūsų rankas puoštų kokybiški ir tinkamo dydžio rankų darbo papuošalai. Prieš užsisakant pintą parakordo ar poliamidinę apyrankę, siūlome neveržiant riešo išsimatuoti jo apimtį.

Mūsų apyrankių dydžiai yra įvairūs, todėl rinkitės atsakingai!

Užtraukiamos arba su mazgu apyrankės:

Tokio tipo apyrankės yra universalesnės, todėl jos skirstomos į tris dydžius – S (18 cm apyrankės ilgis), M (21  cm apyrankės ilgis) ir L (24 cm apyrankės ilgis).

Pavyzdys: Tarkime jūsų rankos riešo apimtis yra 20 cm labai neveržiant riešo, jums reikėtu pasirinkti M dydžio apyrankę.

Apyrankės su užsegimais:

Kad apyrankė tiktų idealiai jūsų rankai, prie riešo apimties pridėkite dar 3 cm, kadangi pintos apyrankės yra storesnės ir gali veržti jūsų rankos riešą.

Pavyzdys: Jeigu jūsų rankos riešo apimtis yra 18 cm, prie šio skaičiaus jums reikia pridėti + 3 cm. Tuomet jūsų pasirinktos apyrankės ilgis bendroje sumoje gautusi 21 cm ilgio.

DSC_0539

Išgyvenimo apyrankės su ugnies skeltuvo sagtimi:

Šios apyrankės yra stambokos, kadangi viduje susideda iš šešių paracord’o virvių ir hermetiško paketėlio su pintu valu ir žvejybiniais kabliukais, todėl jų dydį mes nusprendžiame tiksliau pagal jūsų riešo apimtį.

Matavimas jų turi būtį labai panašus kaip ir apyrankių su mažuoju užsegimu.

Pavyzdys: Jeigu jūsų rankos riešo apimtis yra 20 cm, prie šio skaičiaus jums reikia pridėti + 3 cm. Tuomet jūsų pasirinktos apyrankės ilgis bendroje sumoje gautusi 23 cm ilgio.

 

Jei standartiniai dydžiai jums netinka, kreipkitės
El. paštu: info@pintosapyrankes.lt

ltu-juostele

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *