Akcija!

Išgyvenimo apyrankė su ugnies skeltuvu ir žvejybos reikmenimis

(9 pirkėjų atsiliepimai)

14.90 15.70 

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Tinkamas pasirinkimas - tai viena is perkamiausiu prekiu

Išgyvenimo apyrankė su ugnies skeltuvu ir žvejybos reikmenimis

Išgyvenimo apyrankė su ugnies skeltuvu ir žvejybos reikmenimis (spalvos)

Išgyvenimo apyrankė su ugnies skeltuvu ir žvejybos reikmenimis

Išgyvenimo apyrankė su ugnies skeltuvu ir žvejybos reikmenimis

PintosApyrankes.LT – tai rankų darbo papuošalų krautuvėlė internete, kurioje galima rasti nepaprastai patraukliai atrodančias rankų darbo pintas apyrankes iš paracord‘o virvės (parašiutinio stropo)!

Paracord’o apyrankės gaminamos iš parašiutinio stropo, kuri yra dėvėjimui ypač atspari virvė, netinkanti alpinizmui, bet tinkanti išgyvenimui, turinti šerdyje 7 gijas ir apipinta šarvu. Ypač stipri ir kokybiška virvė lyginant su savo storiu. Populiariausio 550 paracord’o storis yra 4 mm, ir ši palyginus plona virvelė atlaiko apie 250 kg (gamintojų testavimo skaičius) svorio.

Kadangi ši virvė ypač atspari trinčiai ir dėvėjimuisi, bei yra ypatingai stipri, ją galima panaudoti daugiau nei 80 būdų. Be to nepamirškime, kad virvės stiprumas ir ilgaamžiškumas leidžia panaudoti ją, bet kur ar tai būtų konstrukcijų surišimas ar tai nesusidėvintys batų raišteliai.

Įvairūs panaudojimo būdai: http://pintosapyrankes.lt/?p=639

Apyrankė susideda iš:

2-4 metrai paracord’o
1 švilpukas
1 tvirto plastikinio užsegimo su ugnies skeltuvu
3-4 metrai žvejybinio (pinto) valo
2 kabliukai

Dėmesio! Šio modėlio apyrankės yra gaminamos tik nuo 21 cm (riešo 18 cm + 3 cm) dydžio, kadangi apyrankės sagtis su ugnies skeltuvu mažesnio dydžio riešams nėra pritaikytos (veržia).

Papildoma informacija

Spalva

, , , , ,

Dydžiai

20 cm (17 cm riešas + 3 cm), 21 cm (18 cm riešas + 3 cm), 22 cm (19 cm riešas + 3 cm), 23 cm (20 cm riešas + 3 cm), 24 cm (21 cm riešas + 3 cm), 25 cm (22 cm riešas + 3 cm), 26 cm (23 cm riešas + 3 cm)

9 atsiliepimai apie Išgyvenimo apyrankė su ugnies skeltuvu ir žvejybos reikmenimis

 1. Brangu

  Labai jau brangiai parduodate šias apyrankės…

 2. Andrius

  Visuomet galite nusipirkti tarkim eBay už kokius 1-5 dolerius, laukti mėnesį laiko kol atsius, turėti neaiškios kokybės paracord’o apyrankę be viduje įpintų tam tikrų išgyvenimo reikmenų. Tad jūsų teisė rinktis ar norite gauti kokybišką ir pilnavertę prekę per keletą dienų ar sutaupysite kelis pinigus ir turėti po gero mėnesio nekokybišką prekę 😉

 3. Anonimas

  Normali ta kaina, pirkau sau ir broliui, tikrai nenusivylėm ir nesiskundėm, o jaučiu pats neuždirbi pinigų ir gaili 😀

 4. Vadimas KASP

  Labai geras ir naudingas daikčiukas. Žmona tokią padovanojo, kasdien nešioju.

 5. karys

  tokia pats nusipines buvau ne viena paprasta labai ir kaina per daug uzkelta nes sitas pinimas labai paprastas. o sages su svilpukais uz kelis LT gali nusipirkti. :DDDDD

 6. Andrius

  Norėtume atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad tai ne paprasta sagė su švilpuku. Šis užsegimas savo sudėtyje turi ugnies skeltuvą, kurio pagalba galite įkurti ugnį (laužą). Be visa to šios apyrankės sudėtį sudaro ir žvejybiniai reikmenys – kabliukai ir pintas valas.

 7. eilinis

  Nepaisant, kad tai yra asmeninė kūryba kaina yra stipriai per didelė, tikrai tokios sumos neverta.

 8. Tomas

  Jūs visi tipiniai lietuviai esate, bele komentuoti nesąmones ir verkti, kad neturite pinigų 🙂 žmogus juk kuria, ir dar gražias, bei naudingas apyrankes kuria, o jūs tik sugebate kritikuoti. Patys sėdite ir nieko nedarote, o čia žmogus stengiasi dėl meno.

 9. Audi Ciaudi

  Normalios tos kainos, nėra didelės, jei neuždirbate tai ir neverkite 😀 Kaip už tokią apyrankę tai normali kaina sakyčiau.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *