Paskelbta

Paracord’as nėra šiaip „šniūras”!

Paracordas nėra šiaip šniūras

Sveiki, draugai ir neapykantos skleidėjai. Šiuo trumpu įrašu norėčiau jus supažindinti kokias medžiagas naudojame apyrankių kūrimui, kokia jų nauda, bei vertė yra. Taip, krautuvėlėje turime apyrankių iš paprastų vadinamų „šniūrų”, tačiau jų kaina ir siekia nedaug, o jos pasirinktos tik dėl spalvų įvairovės. Šiuo metu „PintosApyrankės.LT” krautuvėlėje kuriamos apyrankės yra iš tvirtos, kokybiškos ir realiame gyvenime naudingos virvės – parašiutinio stropo (paracord). Pateikiu pasiskolintą aprašymą iš Bushcraft Store puslapio, kuriame puikiai viskas aprašyta.

Paracord’as tai parašiutinis stropas, dėvėjimui ypač atspari virvė, netinkanti alpinizmui, bet tinkanti išgyvenimui, turinti šerdyje 7 gijas, ir apipinta šarvu. Ypač stipri virvė palyginti su savo storiu. Populiariausio 550 paracord’o storis yra iki 4 mm, ir ši palyginus plona virvelė atlaiko apie 250 kg (tiksliau 249.475804 kg).

Kadangi ši virvė ypač atspari trinčiai ir dėvėjimuisi, bei yra ypatingai stipri, iš jos daromi pakabukai, apyrankės, vėriniai, ir kiti rankdarbiai. Be to nepamirškime, kad virvės stiprumas ir ilgaamžiškumas leidžia panaudoti ją, bet kur ar tai būtų konstrukcijų surišimas ar tai nesusidėvintys batų raišteliai.

Tai tikras originalus Type III 550 Paracord pagamintas JAV, tos pačios JAV armijai gaminančios įmonės produktas.